VEPA programmi tugi

Alates 2014. aastast kuni 2020. aasta keskpaigani on VEPA programmi rahastanud Euroopa Sotsiaalfond (ESF). VEPA Käitumisoskuste Mäng on osutunud väga edukaks ja programmi elluviijate ülesandeks on kindlustada VEPA jätkusuutlikkust Eestis.

TAI on valmis pakkuma VEPA programmiga liituvatele koolidele tasuta ühe kuni kolme algklasside õpetajate koolitust, õppematerjale ja mentori tuge kahe esimese õppeaasta jooksul. TAI toetab VEPA metoodikat rakendavate õpetajate professionaalset arengut ja nende sirgumist VEPA koolimentoriteks.

Selleks et kaasata võimalikult palju VEPA programmist huvitatud koole, arendatakse koostööd kohalike omavalitsustega. Osalise või täieliku kaasfinantseeringuga saavad KOV-id võimaluse pakkuda VEPA programmi oma paikkonnas tegutsevatele algklasside õpetajatele.

TAI kui VEPA programmi elluviija seisab selle eest, et VEPA koolitused ja õppematerjalid oleksid õpetajatele tasuta. Sest nagu väidab TAI jurist: „VEPA puhul on tegemist õpetajale oma tööks hädavajaliku ettevalmistusega.“

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru