VEPA jõulukaartide konkursi tulemused

19/12/2019

Meie teise jõulukaartide konkursi tulemused on siin!

🎊 Esimeste klasside tööde seas tunnustati parimaks tööks Brita Irene Hiiesalu (Audentese erakool, õp. Kairi Antson) jõulukaarti. Žürii tõi välja, et VEPA ja jõulude temaatika on selles töös kenasti esile toodud ja kogu kunstiline lahendus on terviklik ja lihtne. Eripreemiad said Ekke Järv (Tartu Mart Reiniku Kool, õp. Laura Järv) ja Hans Soolo (Randvere kool, õp. Kristi Kurist).
🎁 Teiste klasside õpilastööde seas on võitjaks osutunud Ralph Albert Tiits (Audentese erakool, õp. Tiina Rum). Žürii liikmetele väga meeldis tema jõulukaardi meeleolu ning idee kinkida kingituste asemele memme vigureid ja kiidusid. „Vähem asju, rohkem elamusi“ oli žürii arvates selle töö põhisõnum. Eripreemiatega tunnustati Audentese erakooli (õp. Tiina Rum) ning Paldiski Gümnaasium (õp. Inga Jürioja) õpilasi.
🎈Kolmandate klasside arvestuses pälvis peapreemia Katariina Mäe (Audentese erakool, õp. Katrin Tuul) jõulukaart, mis näitab, kuidas terve klass sõbralikult, ühtehoidvalt ja VEPA-likult tähistab jõule. Eripreemiad läksid Laura Lotta Lilienbergile (Audentese erakool, õp. Katrin Tuul) ja 3. klassi õpilasele Antsla Gümnaasiumist.
🎉 Kõige keerulisem oli žüriil hinnata neljandate klasside töid, sest kõik tööd olid väga erinevad ja samas kõrgel tasemel. Peapreemia sai Sillamäe Vanalinna Kooli kahe poisi töö (õp. Olga Savina), mis näitab, millised on jõulud VEPA-ga ja ilma VEPA-ta. Poiste töö avaldas nii suurt muljet kõikidele žüriiliikmetele, et seda valiti ka TAI-lemmikuks. Eripreemiatega tunnustati Tapa Vene Põhikooli õpilase tööd (õp. Irina Piksar) ning Grete Sarvi jõulukaarti (Tartu Mart Reiniku Kool, õp. Kristi Pikk).
🎉 Suurt tänu väärisid ka Jelena Barmotina (Sillamäe Vanalinna Kool) õpilaste tööd, mida tunnustati parimaks ühistööks, sest selle klassi tööd on küll erinevad, kuid nende pealt on näha, et kõik lapsed tunnevad VEPA elemente ja oskavad neid seostada jõulu temaatikaga. Žürii kirjutas: „Näha on, et lapsed on ISE teinud ja mõelnud ning et klassis kasutatakse VEPA-t“. Ühistöö eest otsustati premeerida ka Irina Jartseva õpilasi (Haabersti Vene Gümnaasium), kuna õpilased leidsid huvitavaid lahendusi, et ühendada jõulude ja VEPA temaatikat.

Võitnud töid digitaliseeritakse ja saadetakse jõuludeks kõikidele VEPA programmi sõpradele ja partneritele.

⛄️ Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme võitjaid! ⛄️

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru