Meie kool soovib liituda!

VEPA metoodika on jõudnud 176 kooli üle Eesti ja õpetajate huvi VEPA vastu on endiselt suur.

VEPA metoodika on mõeldud eelkõige algklasside õpilastele. Koolitusele on oodatud 1.–6. klasside klassiõpetajad ja aineõpetajad. Kui väljaõppest on huvitatud mitu õpetajat ühest koolist, on neil lihtsam võtta kasutusele VEPA metoodika ja olla üksteisele toeks selle omandamisel. Sellisel juhul on ka suurem tõenäosus, et mõni entusiastlik VEPA õpetaja saab hiljem üle võtta VEPA koolimentori rolli.

Koolijuhtkonna ja tugipersonali esindajad on oodatud VEPA metoodika lühikoolitustele, sest see ühtlustab koolipere arusaama rakendatavatest meetoditest ja aitab kaasa turvalisema õpikeskkonna loomisele.

Praegu meil ei ole VEPA programmi edasiarendust lasteaedade ega põhikoolide jaoks. Samas on mitmed VEPA elemendid hõlpsasti rakendatavad nii väiksemate laste kui ka noorte puhul. 

Kui sul on huvi VEPA metoodika vastu, siis võta ühendust VEPA tiimiga. Kui tunned juba huvi väljaõppes osalemise vastu, anna enda huvist märku SIIN ja anname teada, kui on algamas järgmine väljaõpe. 

Tutvu osalemistingimustega, mis kaasnevad VEPA metoodika väljaõppega liitumisel:

KOOLI OSALEMISTINGIMUSED VEPA-S

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru