Meie kool soovib liituda!

VEPA Käitumisoskuste Mäng on jõudnud ligi 160 kooli üle Eesti ja õpetajate huvi VEPA vastu on endiselt suur. TAI otsib võimalikke lahendusi, kuidas kaasata ja toetada kõiki VEPA programmist huvitatud koole ja õpetajaid.

VEPA Käitumisoskuste Mäng on mõeldud eelkõige algklasside õpilastele. Programmi võetakse vastu 1.–6. klasside klassiõpetajad ja aineõpetajad. Kui programmiga liitub koolist mitu õpetajat, on neil lihtsam võtta kasutusele VEPA metoodika ja olla üksteisele toeks selle omandamisel. Sellisel juhul on ka suurem tõenäosus, et mõni entusiastlik VEPA õpetaja saab hiljem üle võtta VEPA koolimentori rolli.

Praegu meil ei ole VEPA programmi edasiarendust lasteaedade ega põhikoolide jaoks. Samas on mitmed VEPA elemendid hõlpsasti rakendatavad nii väiksemate laste kui ka noorte puhul. 

Kui sul on huvi VEPA programmi vastu, siis palun täida sooviavaldus. VEPA tiimi esindaja võtab ühendust kahe töönädala jooksul ja selgitab, millised on olemasolevad võimalused liituda VEPA programmiga. 

Siin saad tutvuda TAI ja kooli vahelise koostöölepingu näidisega ning VEPA programmiga liitunud kooli hea tavaga:

VEPA programmiga liitunud kooli hea tava

TAI ja kooli vahel sõlmitava koostööluslepingu näidis

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru