Liitunud koolid

Paljud koolid rakendavad VEPA programmi juba üle 5 aasta! Sellistes koolides on VEPA metoodika põhimõtted levinud ka vanemate klasside õpetajate ja lastevanemate seas. Näiteks kasutatakse õppenõukogudel taimerit, kirjutatakse kiidud kolleegidele ning koosolekuid alustatakse suupilli ning VEPA vaikuse käemärgiga.

Kui koolis on huvi metoodika vastu, tasub julgelt vaadata, millised koolid sinu piirkonnas on juba liitunud VEPA programmiga. Kui tundub, et sinu piirkonnas võiks olla rohkem VEPA programmiga liitunud koole, oleks hea uurida, kuidas liituda VEPA programmiga.

Mul olid eelmisel aastal arenguvestlused kõikide vanematega ja peaaegu kõik tõid välja, et VEPA on väga hea asi. Nad olid tõesti rahul, et me VEPA-ga liitusime. Kui lapsed tõid kiidud koju, siis kindlasti see oli positiivne asi.
VEPA õpetaja, 2017
Meie õpetajad ütlevad, et nende leksikast on sisuliselt kadunud sõna „ära“. Ehk „Ära tee!“, „Ära lobise!“, „Ära keeruta!"
Riina Piterskihh, Leisi Kooli juht, 2018
Kui VEPA koolitusel käisin, siis ei osanud arvatagi, et saan nii palju vaid mõne koolituspäevaga. VEPA on õpetanud nägema asju hoopis teise pilguga. Mõistma, kui väheste asjadega on võimalik saavutada edu juba sellega, et usud sellesse.
Tiina Rum, Audentese Erakool, 2018

VEPA programmiga liitunud koolid

VEPA Käitumisoskuste Mängu rakendatakse Eestis alates 2014/2015. õppeaastast. VEPA-s on tänaseks osalenud üle 4500 õpilase ja üle 250 õpetaja enam kui 100 koolist üle Eesti.

Otsi

Vali maakond

Osaleb mentorprogrammis

Koolid

Alavere Põhikool
Antsla Gümnaasium
Aruküla Põhikool
Aste Põhikool
Audentese Erakool
Audru Kool
Avatud Kool
Emili Kool
Emmaste Põhikool
Haabneeme Kool
Haapsalu Põhikool
Hagudi Põhikool
Harkujärve Põhikool
Iisaku Gümnaasium
Ilmatsalu Põhikool
Imavere Põhikool
Jõhvi Põhikool
Kadrina Keskkool
Kehra Gümnaasium
Kehtna Põhikool
Keila Kool
Kiviõli I Keskkool
Kiviõli Vene Kool
Klooga Koolimaja
Kohila Gümnaasium
Kohtla-Järve Järve Kool
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru