Meie kogukond soovib liituda!

VEPA programmis on osalenud ligi 160 kooli üle Eesti. Nõudlus on olnud palju suurem kui TAI võimalused, mistõttu jäävad igal õppeaastal mitmed koolid ootelehele.

Et koolid ei peaks kaua ootama võimalust liituda VEPA programmiga, piloteerisime 2019/2020. õppeaastal VEPA metoodika koolitusi õpetajatele koostöös kohalike omavalitsustega. Koostööprojekt osutus edukaks ning 2020/2021. õppeaastal asusime Harjumaa koolides VEPA programmi ellu viima kohalike omavalitsuste ja Harjumaa Omavalitsuste Liidu toel. Samuti jätkame koostööd Tallinna Haridusametiga. Järgmisest õppeaastast kutsume VEPA programmiga liituma ka teisi huvitatud kohalikke omavalitsusi. VEPA programmi panustades investeerivad kohalikud omavalitsused turvalisesse tulevikku, arendavad koolide ja lastevanemate koostööd ning ennetavad noorte riskikäitumist.

Kui soovid tuua VEPA programmi oma kogukonda, siis palun täida sooviavaldus. Kahe töönädala jooksul võtab sinuga ühendust VEPA tiimi esindaja, et arutada koostöövõimalusi.

Siin saad tutvuda VEPA ja kogukonna vahelise koostöölepingu näidisega:

VEPA koostööleping kohaliku omavalitsusega

ja mentori tööjuhendiga: 

VEPA MENTORI TÖÖJUHEND

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru