Meie kogukond soovib liituda!

VEPA metoodika on jõudnud ligi 160 kooli üle Eesti. Nõudlus on olnud palju suurem kui TAI võimalused, mistõttu jäävad igal õppeaastal mõned koolid ootelehele.

Et koolid ei peaks kaua ootama võimalust liituda VEPA-ga, piloteerisime 2019/2020. õppeaastal VEPA metoodika koolitusi õpetajatele koostöös kohalike omavalitsustega. Koostööprojekt osutus edukaks ning 2020/2021. õppeaastal asusime Harjumaa koolides VEPA programmi ellu viima kohalike omavalitsuste ja Harjumaa Omavalitsuste Liidu toel. Samuti jätkame koostööd Tallinna Haridusametiga. Nüüd kutsume VEPA-ga liituma ka teisi huvitatud kohalikke omavalitsusi. Toetades õpetajate osalemist VEPA metoodika väljaõppes, investeerivad kohalikud omavalitsused turvalisesse tulevikku, arendavad koolide ja lastevanemate koostööd ning ennetavad noorte riskikäitumist.

Kui soovid tuua VEPA metoodikat oma kogukonda, siis palun siis palun kirjuta meile vepa@tai.ee. Kahe töönädala jooksul võtab sinuga ühendust VEPA tiimi esindaja, et arutada koostöövõimalusi.

Siin saad tutvuda VEPA ja kogukonna vahelise koostöölepingu näidisega:

VEPA koostööleping kohaliku omavalitsusega

ja mentori tööjuhendiga: 

VEPA MENTORI TÖÖJUHEND

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru