Meie kogukond soovib liituda!

VEPA programmis on osalenud üle 100 kooli üle Eesti.  Õpetajate huvi VEPA metoodika vastu on endiselt suur. Nõudlus on olnud palju suurem kui Tervise Arengu Instituudi võimalused, mistõttu jäävad iga õppeaasta mitmed koolid ootelehele.

Alates 2019/2020. õppeaastast piloteeritakse õpetajate koolitamist koostöös kohalike omavalitsustega. See peaks võimaldama kohalikel omavalitsustel saata kiiremini oma õpetajad VEPA metoodika koolitusele. Panustades VEPA programmi, saab arendada turvalist kogukonda, toetada lapsevanemate ja koolide koostööd ning ennetada noorte riskikäitumist. 

Kui pilootprojekt õnnestub, saavad järgmistel aastatel ka teised kohalikud omavalitsused võimaluse tuua oma paikkonda VEPA programmi. 

Kui sa soovid tuua VEPA programmi oma kogukonda, palun täida sooviavaldus. Kahe töönädala jooksul võtab sinuga ühendust VEPA tiimi esindaja, et arutada koostöö võimalusi.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru